Warning: Illegal string offset 'url' in /blog/kalamarz/wp-content/themes/csblog/functions-theme.php on line 154

Produkty Paperblanks -elegancja i szyk

Kategoria: Blog

 

Wspaniałe albumy, notatniki, kalendarze i adresowniki PAPERBLANKS to sztandarowe produkty irlandzkiego wydawnictwa Hartley&Marks, które wielką wagę przykłada do designu, jakości wykonania i ekologicznych walorów swoich niezwykłych wyrobów. Wszystkie produkty Paperblanks wyposażone są w najlepszej jakości papier niebielony, ekologiczny i przyjazny dla piór wiecznych.  Okładki natomiast stanowią przykład niezwykłego kunsztu i precyzji w oddaniu klimatu i uroku opraw starodruków i średniowiecznych ksiąg.

Nie bez powodu credo Paperblanks brzmi:

Z zaangażowaniem poświęcamy się rzemiosłu tworzenia niezwykle osobistych przedmiotów – dzienników i notatników. Eleganckie wzornictwo, skrupulatne rzemiosło introligatorskie i precyzyjne ręczne wykończenie to gwarancja niepowtarzalnej jakości przepięknych notatników. Notesy, skorowidze i kalendarze Paperblanks to radość pisania oraz uczta dla zmysłów wzroku i dotyku.

 

2016_Paperblanks_Dayplanners

 

Paperblanks  to wysmakowane materiały piśmiennicze  dla najbardziej wymagających osobników, uwielbiających pisanie ręczne nawet najbardziej wymyślnym przyrządem, jakim jest… pióro gęsie 😉

Kalendarze, w zależności od potrzeb i indywidualnych upodobań kryją w sobie układ dzienny, tygodniowy wertykalny, tygodniowy horyzontalny, mieszany verso – do wyboru.  Dla niewtajemniczonych przedstawiamy każdy typ kalendarza:

dzienny – jeden dzień na jednej stronie /sobota z niedzielą na wspólnej stronie/

wertykalny – pionowy tydzień na dwóch stronach

horyzontalny – cały tydzień na dwóch stronach

verso – tydzień na jednej stronie, miejsce na notatki na drugiej stronie

W każdym kalendarzu znajdziemy zakładki, planery miesięczne i podróżne, strefy czasowe, dni świąteczne na całym globie, najważniejsze tabele, dodatkowe strony na notatki i praktyczną kieszonkę na końcu każdego kalendarza i notatnika, która dodatkowo jeszcze zawiera wyjmowany adresownik.

Ach…ileż tego dobrego 😀